en

Blog

Vše e-commerce e-shop marketing Nezařazené ppc Případové studie servis tým web ze života Surface
E-commerceday 2022 25. 10. 2022 e-commerce ze života Surface

E-commerceday 2022

Na začátku října jsme se zúčastnili E-commerceday 2022. Jak už sám název napovídá, jedná se o konferenci určenou převážně, ale nejen pro malé a střední e-shopy.

vánoční kampaň 22. 09. 2022 e-commerce e-shop marketing

Vánoce…. Coming soon

Vánoce a předvánoční období jsou takové žně pro e-shopaře. Počty objednávek rostou, tržby stoupají a vše je zalité sluncem. Líbí se Vám tento scénář? Jak se na vánoční sezónu připravit a kdy začít? To Vám poradíme v následujícím článku.

Propojení s bankou 18. 09. 2022 Nezařazené

Propojení s bankou | nová služba od Shoptetu

Shoptet si pro e-shopaře připravil novou službu Propojení s bankou, která zrychlí a zautomatizuje kontrolu plateb objednávek. Jak služba funguje a pro koho je vhodná?

16. 09. 2022 Nezařazené

Instagram novinky

Instagram právě testuje několik nových funkcionalit, které usnadní uživatelům online nákupy ještě o něco víc. Což je dobrá zpráva pro obchodníky. V následujícím článku se také dozvíte, který formát na Instagramu nejvíc funguje!

30. 08. 2022 tým ze života Surface

Seznamte se s Petrem!

Představujeme dalšího člena týmu Surface! Account manager Petr v Surface u nás už od roku 2016 řeší technickou stránku projektů.

23. 08. 2022 marketing

Náborové kampaně a Facebook. Vyplatí se?

Hledat kvalitního zaměstnance na dnešním trhu práce je složitá disciplína. Své o tom ví náboroví specialisté, vedoucí pracovníci i samotní uchazeči. Velmi dobrým kanálem, jak o sobě dát vědět, jsou sociální sítě. Pro naše klienty připravujeme různé typy kampaní a neodmyslitelně do nich patří i náborová kampaň.

19. 08. 2022 marketing Případové studie web

Případová studie | Stanion

Komplexní služby od základů. Přesně tak jsme pojali spolupráci se stavební firmou Stanion. Vznikl nový web, redesign loga, online kampaň a mnoho dalšího.

28. 06. 2022 tým ze života Surface

Surface vysvědčení

Co by byl konec školního roku bez vysvědčení? Asi jako týden bez víkendu. Nebo článek bez nadpisu. A protože nás náš „pan ředitel“ často nechává, abychom se hodnotili sami, tak jsme si jedno společné vysvědčení vystavili.

27. 06. 2022 tým

Seznamte se se Simonou!

Představujeme dalšího člena týmu! Key account managerka Simona s námi v červenci oslaví 1. výročí!

19. 06. 2022 e-commerce e-shop marketing

Léto ≠ okurková sezóna

Léto je tady. Lidé si užívají slunečného počasí, utíkají od počítačů a většině e-shopařů začíná okurková sezóna. Sepsali jsme pro Vás pár tipů, jak využít toto "klidnější" období!

30. 05. 2022 tým

Seznamte se s Anetou!

Představujeme dalšího člena týmu! Social media managerka Aneta u nás začala pracovat při škole a za chvíli v Surface oslaví dva roky!

26. 05. 2022 e-commerce marketing

Regulace reklamy

Na první pohled se propagace produktů či služeb může zdát jednoduchá, ale pravidla hry určuje zákon a regulace reklamy vymezuje mnohem užší hranice, než bychom mnohdy čekali. Na co si dát pozor?

Máte zájem o naše služby?

Ozvěte se nám, rádi navrhneme řešení na míru i pro Vás!