en
Všechny příspěvky blogu

Propojení s bankou | nová služba od Shoptetu

Autor: Aneta Klimková 18. 09. 2022 Nezařazené
Propojení s bankou

Máme super zprávu pro všechny Shoptet e-shopaře! V Shoptet Pay byla nově spuštěna služba Propojení s bankou, která zjednoduší párování objednávek s platbami převodem a urychlí zpracování objednávek a expedici zboží.

Co je to Shoptet Pay

Než se začneme bavit o nové službě, pojďme si ještě ve zkratce říct, co je to Shoptet pay. Jedná se o na míru integrovanou platební bránu. Shoptet pay je pro všechny shopteťáky zdarma, bez nutnosti instalace. Vše nastavíte v administraci.

Nová služba Propojení s bankou

K čemu tedy nová služba Propojení s bankou slouží? Díky nové službě spárujete objednávky s platbami převodem na jeden klik. Služba funguje také na objednávky placené dobírkou. Tedy v případě, že vám dodavatel zasílá jednotlivé platby za každou doručenou objednávku. Propojení s bankou je spuštěno v Shoptet pay, ale můžete ji využít i při použití jiné platební brány.

Platby se párují na základě variabilního symbolu, ale také na základě zprávy pro příjemce nebo SEPA referenci. To znamená, že služba páruje platby v různých měnách. Více o tom, jak služba funguje se dozvíte na www.shoptet.cz.


Zdroj: Shoptetpay.com

Pro koho je nová služba určena

Nová služba je určena pro všechny shopteťáky, takže i když zatím nevyužíváte v e-shopu Shoptet pay můžete si vše aktivovat v administraci e-shopu. Pokud máte aktivní službou Online platba kartou, máte tarif Enterprise nebo Shoptet Premium je pro vás nová služba zdarma. Pro ostatní je aktivace za 200 Kč/měsíc.

Jak službu nastavit?

V Shoptet Pay administraci si navolíte svoji banku, po přesměrování na přihlašovací stránku internetového bankovnictví musíte provést ověření. Po úspěšném ověření se provede bezpečné propojení mezi Shoptetem a vaší bankou (seznam podporovaných bank).


Zdroj: Shoptetpay.com

Za nás je tahle novinka obrovským přínosem! Protože ušetřený čas, který byste věnovali párování objednávek se dá využít mnohem lépe. S případnou implementací nové služby se můžete obrátit na nás.

Zdroje:

https://blog.shoptet.cz/propojeni-s-bankou/
https://www.shoptetpay.com/cs/

Sdílet příspěvek

Další články

Umělá inteligence v marketingu 20. 04. 2023 marketing

Umělá inteligence v marketingu: hrozba nebo příležitost pro “lidské” zaměstnance?

Umělá inteligence (AI) se v současné době stává stále důležitější v oblasti marketingu. Pomocí AI lze získat mnoho cenných informací o zákaznících a poskytnout jim lepší zážitek z nákupu. Měli by se pracovníci marketingových oddělení a agentur bát umělé inteligence?

E-commerceday 2023 11. 04. 2023 e-commerce

E-commerce day 2023

Nadupaný program, skvělí řečníci a nekonečně mnoho inspirace a možností na získání nových kontaktů. Tak by se dal shrnout 3. ročník největší moravské konference pro e-shopy.

UX a UI trendy pro rok 2023 30. 03. 2023 web

UX a UI trendy pro rok 2023

Přemýšlíte o tvorbě nového webu nebo redesignu starého? Řiďte se trendy a maximálně funkční a designový web je na světě! Vsadíte na ilustrace a animace, výrazné písmo, které jde proti pravidlům nebo zkusíte sílu scrollytellingu?

Všechny příspěvky

Máte zájem o naše služby?

Ozvěte se nám, rádi navrhneme řešení na míru i pro Vás!