en
Všechny příspěvky blogu

Seznamte se s Petrem!

Autor: Simona Kokořová 30. 08. 2022 tým ze života Surface

Petr se už od studií pohyboval v oblasti IT, ale i grafiky a zákaznické péče. Není tedy divu, že do Surface jej zlákala pozice Account managera, která v sobě všechny tyto činnosti krásně propojuje. Nastoupil k nám v létě 2016 a už zůstal. Petr je pro nás skvělý kolega, který je velmi pečlivý, prozákaznicky zaměřený a zároveň má velký přehled a odborné znalosti.

Čemu se Petr v  Surface věnuje?

Petr není čistě Account manager a u svých klientů se věnuje i projektovému řízení. Jeho denním chlebem je řešení různorodých požadavků našich klientů od těch menších, které díky svým technickým znalostem dokáže řešit samostatně, až po požadavky, které předává dále v týmu. Pro klienty zajišťuje nové webové stránky včetně hostingu a zřízení domény, kódování šablon nebo grafické návrhy. V poslední době však propadl e-shopům. Pokud chcete připravit a spustit e-shop na platformě Shoptet, Upgates nebo Shopify, je zkrátka Petr váš člověk. Zpracování všeho, co s e-shopy souvisí, jako příprava XML feedů pro porovnávače zboží, instalace a nastavení různých doplňků nebo e-mailové šablony, jsou samozřejmostí. Neváhá a kousne si i do sušenek, tedy poslední dobou nechvalně známých cookies. 😊

S  jakými nástroji nejčastěji pracuje?

Kromě administračního prostředí e-shop platforem Petr ovládá také e-mailingové nástroje jako Ecomail nebo Mailchimp. Zvládá i přípravu bannerů a jejich potřebných formátů v Canvě nebo Adobe Photoshop. Samozřejmostí je i náš systém pro projektové řízení a musíme uznat, že Petr má ve svých projektech skutečně přehled a pořádek.

Učení mučení?

Požadavky na Petrovi znalosti v rámci jeho pozice jsou opravdu rozsáhlé. I pro požadavky, které Petr předává dále do týmu, potřebuje mít přehled a znalosti, které mu umožní předat požadavek správně a zároveň předejít možnému nedorozumění nebo nepochopení požadavku klienta. Občas je potřeba obezřetnosti, která následně ušetří čas na straně naší i klienta. A protože chce jít Petr ve svém oboru také s posledními trendy a své znalosti stále posouvat, nechybí ani sledování změn a novinek v oboru. Jak Petr sám říká, v této oblasti je neustále co se učit a učení se Petr rozhodně nebrání.

Jaký je Petr?

Jméno Petr pochází z řečtiny a znamená skála. A k našemu Petrovi skvěle sedí. Je klidný, jeho slova mají váhu a můžeme se na něj vždy spolehnout my i naši klienti. Umí se ale i pořádně rozpohybovat! Jeho srdcovkou je basketbal, který na pozici pivota hrál dokonce 5 let závodně. Potřebný oddech a relax si dopřeje u hudby, filmu, knížky, ale taky se rád zapotí na pořádném výšlapu. Nejeden firemní jsme spolu absolvovali, a tak můžeme potvrdit!

Jsme rádi, že jsme se s Petrem našli a doufáme, že s námi vydrží ještě pěknou řádku let.
Chceš se stát součástí našeho týmu? Mrkni na pozice, které právě hledáme!

Sdílet příspěvek

Další články

vánoční kampaň 22. 09. 2022 e-commerce e-shop marketing

Vánoce…. Coming soon

Vánoce a předvánoční období jsou takové žně pro e-shopaře. Počty objednávek rostou, tržby stoupají a vše je zalité sluncem. Líbí se Vám tento scénář? Jak se na vánoční sezónu připravit a kdy začít? To Vám poradíme v následujícím článku.

Propojení s bankou 18. 09. 2022 Nezařazené

Propojení s bankou | nová služba od Shoptetu

Shoptet si pro e-shopaře připravil novou službu Propojení s bankou, která zrychlí a zautomatizuje kontrolu plateb objednávek. Jak služba funguje a pro koho je vhodná?

16. 09. 2022 Nezařazené

Instagram novinky

Instagram právě testuje několik nových funkcionalit, které usnadní uživatelům online nákupy ještě o něco víc. Což je dobrá zpráva pro obchodníky. V následujícím článku se také dozvíte, který formát na Instagramu nejvíc funguje!

Všechny příspěvky

Máte zájem o naše služby?

Ozvěte se nám, rádi navrhneme řešení na míru i pro Vás!