en
Všechny příspěvky blogu

Loučení…

Autor: Simona Kokořová 17. 12. 2021 tým
Michal Tichý

Prosinec znamená vánoční čas, ale často také čas bilancování. Čas loučení se se vším starým před vstupem do roku nového. Čas plánů a čas změn. Pro Surface tým je letošní prosinec tímto vším, a to i díky loučení s důležitým členem Surface týmu Michalem Tichým, který se rozhodl přijmout novou výzvu a změnit své působiště.

Michal u nás byl pro své kolegy i klienty dlouhých 12 let a podílel se na spoustě projektů. Namátkově můžeme zmínit např. Centrální e-shop platformu pro Porsche CEE a její importéry, konfigurátor domovních vypínačů a zásuvek pro ELKO EP, turistický a dárkový portál pro Resort Kroměříž, objednávkový systém pro restauraci Prašád nebo e-shop s propojením na informační systém pro výrobce textilu Polášek Holešov. Vymýšlet řešení a vést projekt zvládal od těch nejmenších, až po rozsáhlé, kde spolupracoval a vedl další členy týmu.

Abyste lépe pochopili, jak důležitým členem našeho týmu Michal byl, přikládáme reálné útržky z našeho loučení (v rámci zásad GDPR anonymizováno 😛)

Život je ale změna a my ze srdce Michalovi přejeme, aby mu tato změna přinesla přesně to, co si přeje. Nové výzvy, nové znalosti a vědomosti, nová inspirující setkání. Michal je skvělý kolega, kamarád a především programátor, který svou práci dělá s láskou, což se prostě vždycky pozná! My si proto na rozloučenou dovolíme citovat, jak tuto složitou a možná pro někoho “nudnou disciplínu” vidí on:

„Čím je výsledná aplikace pro uživatele jednodušší, tím více programátorské práce je na pozadí, ale uživateli to nedojde a myslí si, že je to primitivní. Když je výsledná aplikace složitá pro uživatele, je to známka špatné práce programátora, ale uživatel si myslí opak 😄😄
Poslední dobou se objevuje také pojmenování „Spisovatel programů“. Jsme takoví „umělci“, jejichž dílo nikdy nikdo neuvidí 😄 Mě osobně proces tvoření dost naplňuje. V podstatě je to jedno jakou formou. Jestli hraní v divadle, stavba modelů letadel, stavba domu, programování aplikace. Ten finální pocit odvedené práce při pohledu na výsledné dílo je k nezaplacení 🙂”

Michale, děkujeme za vše a ať se daří! A kdo ví, třeba se naše cesty zase protnou.

Líbilo by se Vám být součástí týmu? Možná máme pozici přímo pro Vás.

Sdílet příspěvek

Další články

Umělá inteligence v marketingu 20. 04. 2023 marketing

Umělá inteligence v marketingu: hrozba nebo příležitost pro “lidské” zaměstnance?

Umělá inteligence (AI) se v současné době stává stále důležitější v oblasti marketingu. Pomocí AI lze získat mnoho cenných informací o zákaznících a poskytnout jim lepší zážitek z nákupu. Měli by se pracovníci marketingových oddělení a agentur bát umělé inteligence?

E-commerceday 2023 11. 04. 2023 e-commerce

E-commerce day 2023

Nadupaný program, skvělí řečníci a nekonečně mnoho inspirace a možností na získání nových kontaktů. Tak by se dal shrnout 3. ročník největší moravské konference pro e-shopy.

UX a UI trendy pro rok 2023 30. 03. 2023 web

UX a UI trendy pro rok 2023

Přemýšlíte o tvorbě nového webu nebo redesignu starého? Řiďte se trendy a maximálně funkční a designový web je na světě! Vsadíte na ilustrace a animace, výrazné písmo, které jde proti pravidlům nebo zkusíte sílu scrollytellingu?

Všechny příspěvky

Máte zájem o naše služby?

Ozvěte se nám, rádi navrhneme řešení na míru i pro Vás!